Policejní magazín

24. srpna 2016Krádež peněženky

Policisté z obvodního oddělení v Jihlavě vyšetřují případ krádeže pánské kožené peněženky. Ke krádeži došlo v sobotu 20. srpna mezi půl šestou a šestou hodinou ranní v klubu Xanadu na ulici Březinova v Jihlavě.

15. srpna 2016Muži vyráběli pervitin

Žďárští kriminalisté stíhají dva muže ze Žďárska, kteří v rodinném domě vyráběli pervitin. Muži byli zadrženi při realizaci v minulém týdnu a oba jsou obviněni ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Hrozí jim až deset let vězení.

12. srpna 2016Pštros na D1

Dálniční policisté chytali pštrosa. Srážka vozidla se zvěří na dálnici může mít vzhledem k hustotě provozu vážné následky.

9. srpna 2016 - Nehoda Kostelec

Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava vyjížděli v pondělí 8. srpna po jednadvacáté hodině večerní vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, která se stala na silnici II/406 před železničním přejezdem v obci Kostelec.

9. srpna 2016 - Žádost veřejnosti o spolupráci

Policisté z obvodního oddělení v Jihlavě se obracejí na občany se žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže, ke které došlo 1. srpna kolem devatenácté hodiny ve vinotéce v prostorách obchodního centra Tesco v Jihlavě na ulici Brněnská.

3. srpna 2016 - Převrácený traktor

V úterý 2. srpna odpoledne po třinácté hodině přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/344 mezi obcemi Chotěboř a Rozsochatec na Havlíčkobrodsku.

3. července 2016Policista zachránil zraněného cyklistu

Mimořádnou profesionalitu prokázal policista z obvodního oddělení z Bystřice nad Pernštejnem. Svojí rychlou a pohotovou reakcí a poskytnutím neodkladné první pomoci pomohl k záchraně života mladého cyklisty.

1. července 2016: Policista roku

V šestnáctém ročníku prestižní ankety Policista roku za rok 2015, jejíž výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 30. června v TOP Hotelu Praha, uspěl čtyřiatřicetiletý policista podpraporčík Jiří Trnka.

29. června 2016Rozměry vozidla

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově kontrolovali na 117. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno nákladní soupravu složenou z nákladního vozidla a návěsu.

28. června 2016MTB 2016

V Novém Městě na Moravě a okolí Policie dohlédne na dopravu a veřejný pořádek.

27. června 2016: Kontrola Dalešické přehrady

Policisté z obvodního oddělení Hrotovice kontrolovali chování rekreantů na vodě.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum