Policista roku 2015

Zdroj: Tisková zpráva - 1. červenec 2016

Dopravní policista z Vysočiny uspěl v anketě Policista roku 2015

Jiří Trnka je nejen nejlepším regulovčíkem republiky, obstál i v další soutěži

KRAJ VYSOČINA – V šestnáctém ročníku prestižní ankety Policista roku za rok 2015, jejíž výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 30. června v TOP Hotelu Praha, uspěl čtyřiatřicetiletý policista podpraporčík Jiří Trnka, zařazený na oddělení silničního dohledu Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Ocenění za třetí místo v celostátní anketě obdržel z rukou prvního náměstka policejního prezidenta plk. Mgr. Martina Vondráška.

Policista Jiří Trnka a plk. Radek Malíř – při předání ocenění v Praze

Podpraporčík Jiří Trnka je ve služebním poměru devátým rokem a po celou dobu je zařazen v přímém výkonu služby u dopravní policie. Po celou dobu své kariéry patří mezi nejlépe hodnocené policisty oddělení silničního dohledu a vykazuje jedny z nejlepších výsledků ve své činnosti. Jako dopravní policista se pravidelně zúčastňuje soutěží o nejlepšího dopravního policistu, a to na krajské tak i republikové úrovni. V krajských kolech je stálicí na stupni vítězů a výsledky v celorepublikových soutěžích jeho kvality jen podporují. Pravidelně se umisťuje na vysokých příčkách mezi republikovou elitou dopravní policie a v loňském roce se mu podařilo dosáhnout na metu nejvyšší a stal se nejlepším dopravním policistou. V souvislosti s migrační krizí se pprap. Jiří Trnka zúčastnil také zahraničních misí – v Maďarsku, Slovinsku a Makedonii.

  Policista Jiří Trnka ve službě

Oceněnému policistovi k zisku prestižního cenění poblahopřál také ředitel Krajského ředitelství policie kraje Vysočina plk. Mgr. Radek Malíř. „Jsem velice potěšen, že dopravní policista z našeho krajského ředitelství obstál v konkurenci ostatních nominací a svým umístěním se zasloužil o dobré jméno nejen dopravní policie, ale celého Krajského ředitelství policie kraje Vysočina,“ uvedl krajský ředitel.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum