int(1)

  • Studentský Racing Team Pilsen si z Itálie přivezl 7. místo

    18.7.2018

    Tým studentů Západočeské univerzity v Plzni se ve dnech 11. – 15. července zúčastnil se svým letošním závodním vozem UWB05 mezinárodního závodu Formula Student Italy 2018. V konkurenci 52 univerzitních týmů.

Auto-moto

Noc ve ŠKODA Muzeu

Mladá Boleslav, 21. května 2015 – ŠKODA Muzeum se i letos zapojuje do návštěvnicky velmi oblíbeného programu muzejních nocí a na pátek 22. května připravilo od 19 do 24 hodin pro všechny věkové kategorie návštěvníků speciální program.

Škoda FUNstar

30. dubna 2015 - Škoda FUNstar - učňovský koncept pickupu se ukáže u jezera Wörthersee.

Veterány ŠKODA ozdobou 7 Castles Trial

Pětice historických vozů ŠKODA na trase rally 7 Castles Trial v okolí Prahy. ŠKODA 645 z roku 1930 je nejstarším vozem závodu.

Nový rally speciál Fabia R 5

Mladá Boleslav, 8. dubna 2015 - Milník pro značku ŠKODA: Světová automobilová federace FIA jako nejvyšší autorita motoristického sportu dala zelenou novému vozu ŠKODA Fabia R 5.

Zákazníci z rallyové scény napjatě čekají na nový vůz ŠKODA Fabia R 5

13. března 2015 - Zákaznický program ŠKODA Motorsport bude po úspěších s vozem Fabia Super 2000 pokračovat i s novým speciálem Fabia R 5. Zájem o nový soutěžní vůz této značky je ve světě rally již nyní obrovský.

Výstava Motocykl 2015

Ve čtvrtek 5. března 2015 se návštěvníkům otevřou brány holešovického výstaviště Incheba Expo Praha při příležitosti 19. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství s názvem Motocykl 2015.

Soutěž Toyota Auto snů

Společnost Toyota Motor Corporation (dale jen TMC) vyhlašuje příjem přihlášek do 9. ročníku umělecké soutěže Toyota Auto snů.

Nejdrsnější kamioňáci

Myslí si, že už viděli a projeli všechno. Avšak osm ostřílených řidičů kamionů v tomto zábavném seriálu absolvuje dlouhou řadu úkolů, které je doženou k zoufalství. Napínavé, vysilující a zničující cesty po celém světě je s jejich výkonnými vozidly zavedou na místa, kam nikdy netušili, že se dostanou.

Trucky na ledě

Filmaři doprovázejí řidiče kamionů, kteří musejí během dvou měsíců, kdy pořádně zamrznou řeky a jezera, navozit materiál a zásoby k severnímu polárnímu kruhu. Řidiči mezi sebou závodí, kdo bude nejvýkonnější. Hazard na pokraji smrti… Americký dokumentární seriál.

Megatransporty

Myslíte si, že obyčejné stěhování je stresující? Představte si stěhování nejen toho, co je v domě, ale stěhování CELÉHO domu… Tedy zdí, komína, nábytku – vše v jednom celku, žádné stěhování na části! Nebo převoz ponorky přes suchou zem či transport flotily mega jachet přes Atlantik.

Vision G-Code

Nový koncept Mercedes-Benz Vision G-Code, byl odhalen začátkem listopadu 2014 v Pekingu ve výzkumném centru Mercedesu. Délka vozu je 4.089 mm, šířka 1,9 m a výška 1,5 m. K pohonu předních kol je použit vodík. Zadní může pohánět elektromotor. Pro nastartování slouží smartphone.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum