Soutěž Toyota Auto snů

9. umělecká soutěž společnosti Toyota Auto snů s mottem

"Nastartujte svou představivost": příjem přihlášek

Společnost Toyota Motor Corporation (dale jen TMC) vyhlašuje příjem přihlášek do 9. ročníku umělecké soutěže Toyota Auto snů.

(Obrázky z videa globální kampaně naleznete na adrese: http://www.image.net/startyourimagination )

Společnost Toyota Motor Sales & Marketing Corporation (TMSM) spolupracovala s agenturou Rotor Studios, která vytvořila propagační video 9. ročníku soutěže. V tomto snímku nechávají hravé děti plynout svou fantazii a představují si auto svých snů. Doufáme, že video bude inspirovat další děti, aby nakreslily svá vlastní auta snů a přivedly tak na svět neuvěřitelné a úžasné vozy. S tímto novým propagačním snímkem pro celosvětovou kampaň vyzývá společnost Toyota k zasílání přihlášek do národních kol, která se v letošním roce uskuteční ve více než 95 zemích. Účastníci ve věku 15 let a mladší mají šanci vyhrát skvělé ceny na místní úrovni a dokonce mohou dostat příležitost, pokud se jim podaří uspět i ve světovém kole, aby se zúčastnili slavnostního předávání cen v Japonsku a podnikli se svými rodiči krátký výlet po Japonsku. Ve světovém kole bude udělena zlatá, stříbrná, bronzová a zvláštní cena ve třech věkových kategoriích. Slavnostní předávání cen se plánuje na srpen 2015.

Do soutěže Toyota Dream Car Art, kterou Toyota pořádá v rámci svých sociálních programů od roku 2004, se přihlásilo vice než 2 miliony soutěžících z 95 zemí celého světa a je stále populárnější.

Soutěže se mohou zúčastnit děti z celého světa a mohou se v ní podělit o své názory na budoucnost dopravy tím, že nakreslí své vysněné auto. My ve společnosti Toyota věříme, že se vyplatí investovat do kreativity příští generace skvělých vynálezců, myslitelů a snílků a doufáme, že přispějí k lepší společnosti tím, že vytvoří ještě lepší auta.

Oficiální stránky umělecké soutěže Toyota Auto snů naleznete na adrese:

http://www.toyota-global.com/events/dream_car_art_contest/

Umělecká soutěž Auto snů podle jednotlivých zemí:

http://www.toyota-global.com/events/dream_car_art_contest/national.html

Galerie umělecké soutěže Auto snů: http://www.toyota-insidedreams.com/en/

Kontakt:

Midori Kobayashi, Masako Kitamura

Toyota Motor Sales & Marketing Corporation

Tel: +81-3-3817-9458

E-Mail: toyotadreamcar@tmsm.co.jp

Zdroj: Toyota.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum