Drag Race

Drag Race - stáhnout

Vydavatel - Phyron

Cena - Zdarma (s reklamou)

Přibližná velikost - 10,18 MB

Podporované operační systémy:

Windows 10 Mobile

Windows Phone 8.1

Windows Phone 8

Podporované jazyky: English (United States)

Další ze zajímavých závodních her. Na začátku, v prvním levelu z celkový devíti, dostanete první automobil v základní výbavě. Závod se koná na dvou délkách tratí. Čtvrt a půl míle. Za vítězství získáte peníze. Za peníze dokupujete (upradujete) svůj vůz. Ten je postupně rychlejší a rychlejší a porážíte další a další vozy.

V každém levelu jsou čtyři obtížnosti: Beginner, Amateur, Pro a Boss. Jakmile máte Upgrade ve všech kategoriích na maximu, dostanete se do poslední obtížnosti Boss. Pokud závod vyhrajete postupujete do dalšího levelu. A vše začíná od začátku, protože budete potřebovat nový výkonnější vůz a opět ho vylepšovat. Starý vůz lze prodat, ale je dobré si nejdřívě vyjezdit (vyhrát) dost peněz do zásoby.

V každém levelu je k dispozici několik vozů (celkem 31) k zakoupení. Proti těm samým závodíte.

Závod začíná zmáčknutím tlačítka plynu (vpravo), na semaforech problikne zelená a start. Upgradem se vám oživý i tlačítko N2O. Vhodné použít hned na tačátku. Mínus a plus na volantu přidává nebo ubírá rychlostní stupně, těch je šest. Pokud dobře vystartujete a správně řadíte (blikne zelené světélko na řídícím panelu), máte finanční bonus.

Závodit můžete proti počítači (tlačítko Race), ale také proti dalším závodníkům na internetu (tlačítko Go Online).

30. dubna 2016

Zdroj: Windows Store

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum