Novinky.cz

Novinky.cz - stáhnout

Vydavatel - Seznam.cz a.s.

Cena - Zdarma

Přibližná velikost - 237,29 kB - 1,63 MB

Podporované operační systémy:

Windows 10 Mobile

Windows Phone 8.1

Windows Phone 8

Podporované jazyky: Čeština (Česká Republika)

Online magazín deníku Právo & Seznam.cz.

Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro telefony Windows Phone 8 (10). Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o naší aplikaci, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli - uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. Nehledejte tedy plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

Na hlavní stránce dole otevřete menu a vlevo jsou všechny rubriky. Další možnosti jsou Obnovit a Sdílet (nebo Přidat na plochu).

Jednotlivé rubriky si můžete připnout na obrazovku mobilu. Po otevření rubriky se zobrazí nejnovější zpráva. Do seznamu zpráv se dostanete posunutím doleva. Posunem doprava jsou následující zprávy.

V aplikaci nejsou žádné možnosti nastavení.

27. května 2016

Zdroj: Windows Store

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum