Najdi-lékárnu.cz

Najdi-lékárnu.cz - stáhnout

Vydavatel - Petr Kaštánek

Cena - Zdarma

Přibližná velikost - 5,3 MB

Podporované operační systémy:

Windows 10 Mobile

Windows Phone 8.1

Windows Phone 8

Podporované jazyky - Čeština (Česká Republika)

Popis: Aplikace Najdi-lékárnu.cz, spolupracující se stejnojmenným nezávislým internetovým portálem, umožňuje jednoduše a intuitivně získat informace o lécích, které dokáže vyhledávat podle jejich názvu, účinné látky, skupin či vyfoceného čárového kódu. Jednoduše pak zjistíte jejich ceny v okolních lékárnách. Vedle toho najde také substituty a interakce k zadaným medikamentům.

Hledání lékáren nikdy nebylo snazší, ať už chcete hledat podle názvu, jejího umístění jednoduchým klepnutím do mapy nebo přímo tu nejbližší k Vaší současné poloze. K vybrané lékárně se můžete nechat navigovat, zobrazit otevírací dobu, kontaktovat pobočku emailem nebo jim přímo zavolat.

Aplikace používá připojení k internetu pouze pro aktualizaci databáze, stahování příbalových letáků a hledání cen léků. Veškerá ostatní funkčnost je tedy plně funkční i bez připojení k síti.

Aplikace správně vyhledala všech šest aktuálních lékáren na zkušebním městě (Pelhřimov). V aplikaci můžete dále vyhledávat léky, substituce, interakce, skupiny. U každé lékárny je uvedena adresa, jméno lékárníka, telefonní číslo a e-mailová adresa, webové stránky, název řetězce, a další informace (například příjem platebních karet). Aplikace vyhledává podle nejbližších lékáren nebo podle adresy. Je možné použít i mapu.

Hodnocení - uděluji 5 *****

18. dubna 2016

Zdroj: Microsoft Store

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum