Radio Wave

Radio Wave - stáhnout

Vydavatel - Jakub Holovsky

Cena - Zdarma (s reklamou)

Přibližná velikost - 1,75 MB

Podporované operační systémy:

Windows 10 Mobile

Windows Phone 8.1

Windows Phone 8

Podporované jazyky: English (United States)

Neoficiální jednoduchá aplikace se stanicí Českého rozhlasu - Radio Wave. Stanice především pro mladě smýšlející populaci. Kreativní životní styl, informace, reportáže, akce.

Aplikace zobrazuje právě přehrávanou skladbu. Můžete odeslat vzkaz, zavolat do studia, otevřít Facebookovou stránku nebo web, odejít a ukončit.

Něco o rádiu:

Český rozhlas Radio Wave (do 1. 10. 2008 Český rozhlas 4 - Radio Wave) je digitální, veřejnoprávní stanice Českého rozhlasu pro „mladě smýšlející posluchače“. Objevuje novou hudbu a zajímá se o aktuální kulturní i společenské dění. Vysílání je šířené digitálně: na internetu, v sítích DAB a DVB-T, v mobilních telefonech, na satelitu, v IPTV a v kabelových televizích.

První projekt rádia pro mladé se v Českém rozhlasu objevil už v roce 1994 jako ČRo 4. V tehdejší budově ČRo v Dykově ulici v Praze dokonce vzniklo pro toto rádio vysílací a natáčecí studio. Vysílání rádia se s čtyřlístkem v logu ale nakonec zabránil nedostatek VKV kmitočtů i legislativa, díky které získávala vysílače hlavně soukromá rádia. Projekt stanice pro mladé se Českému rozhlasu podařilo prosadit až s nástupem internetového a digitálního vysílání. Radio Wave (tehdy pod názvem ČRo 4 - Radio Wave) začalo vysílat 13. ledna 2006, a to dokonce s VKV vysílačem pro Prahu. Po vleklých legislativních sporech ale 31. září 2008 Radio Wave o tuto analogovou frekvenci přišlo.

2. května 2016

Zdroj: Windows Store

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum