Total Commander

Total Commander - stáhnout

Vydavatel - Ghisler Software GmbH

Cena - Zdarma

Přibližná velikost - 2,73 MB

Podporované operační systémy:

Windows 10 Mobile

Windows Phone 8.1

Podporované jazyky:

Čeština (Česká Republika)

Slovenčina (Slovenská Republika)

English (United States)

+ 19 dalších jazyků

Total Commander pro Windows Phone - správce souborů, FTP klient, ZIP balič s AES šifrování Support.

Něco o programu:

Koncepce programu Total Commander vychází z původních dosových manažerů jako byl Norton Commander. Hlavní vlastností manažeru jsou dva panely s výpisem adresářů a souborů vedle sebe. Program je lokalizován do mnoha jazykových mutací. Slouží především pro správu souborů na discích, ale díky integrovanému FTP klientu jej lze použít i pro připojení se na vzdálené disky. Další možností pro rozšíření vlastností programu a tím i jeho využití je propracované API pro psaní vlastních pluginů. Pomocí těchto pluginů lze prohlížet obrázky, přehrávat skladby ve všech používaných formátech (jako jsou MP3, WMV, Ogg apod.), editovat registr Windows či programy, které se spouští při spuštění Windows. Možnosti pluginů jsou téměř neomezené.

Další důležitou vlastností programu je práce s archivy, se kterými Total Commander umožňuje pracovat jako s adresáři. Díky vnitřní podpoře formátů ZIP, ARJ, LZH, tar, GZ, TGZ, RAR, UC2 a ACE je možnost zpracovat většinu archivů. Další podporu pro archivy lze přidat pomocí pluginů.

1. května 2016

Zdroj: Windows Store

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum