Aplikace Advokátní agenda

Inteligentní software, který šetří čas, nyní také jako chytrá aplikace do telefonu a tabletu

System4u, česká firma s již 10letou tradicí, uvádí svůj nový produkt mobilní aplikace Advokátní agenda.

Tato společnost, věnující se vývoji a správě softwarů pro advokáty a právní oddělení firem, letos slaví 10 let na trhu. V rámci kampaně pro nové i stávající klienty se firma rozhodla rozšířit portfolio služeb a vytvořit k současnému softwaru také mobilní aplikaci. Tuto aplikaci získá každý nový klient zdarma jako součást softwaru.

V současnosti je na trhu hned několik produktů, které pomáhají se správou dokumentů, úkolů, termínů nebo s fakturací. Software Advokátní agenda je specializovaným systémem, který vznikl především pro advokáty a právní oddělení firem. Nicméně jeho funkce je možné snadno upravovat a doplnit tak požadovanou funkčnost dle zadaných kritérií.

Mezi hlavní funkce softwaru patří především efektivní správa odvedené práce, která je často velkým problémem v případě, že firma poskytuje také poradenské a další služby, které je třeba podchytit časově. Software má speciální aplikaci pro zadávání tzv. timesheetů, kde je možné zadat požadovaný typ aktivity s požadovanou hodinovou sazbou.

Nedílnou součástí je také přehledný kalendář, který monitoruje firemní aktivitu a také funkce pro zadávání a plnění úkolů, která hraje významnou roli právě v pracovních týmech. Úkoly je možné delegovat, komentovat a dohlížet nad plněním dílčích zadání.

Velký pokrok dosáhla aplikace v oblasti správy dokumentů, kdy je pomocí systému, který slouží pro ukládání souborů na síťové úložiště, umožněn přístup k dokumentům vzdáleně a především bezpečně.

Nesmírně důležitou součástí aplikace je tzv. workflow, tedy propojení jednotlivých funkcí a vzájemná spolupráce při práci s daty. Nedílnou součástí je také funkce Reporty, která umožňuje sledovat změny, analyzovat a srovnávat získané údaje, přičemž je lze analyzovat jako celek nebo je možné je filtrovat dle zadaných parametrů.

Největším vylepšením systému je nově vzniklá mobilní aplikace vyvinutá společností System4u. Mobilní aplikace doplňuje software tak, že doručí potřebné funkce na mobilní zařízení (smartphone, tablet). Aplikace vyžaduje pouze připojení k internetu. V režimu online je pak možné pracovat vlastně odkudkoli. System4u je schopná zároveň poskytnout kompletní zabezpečení a správu mobilních zařízení v případě, že má klient více uživatelů a považuje otázku bezpečnosti mobilních dat za důležitou.

Software a aplikaci je možné si stáhnout jako demo verzi a vyzkoušet přímo ve firmě nebo v telefonu. Advokátní agenda bude představena také formou webináře, který se bude konat 20. listopadu ve 14:00. Stačí se jednoduše registrovat ZDE. Účast je zdarma. Více informací naleznete také na webových stránkách http://www.softwarepropravniky.cz.

Advokátní agenda:

- Firemní aktivita pod dohledem - dokumenty, kalendář, úkoly, fakturace, výkazy práce, emaily a papírová pošta, kontakty, statistiky a reporty.

- Software a mobilní aplikace v jednom - oblíbené funkce optimalizované pro Android, iOS a Blackberry zařízení.

- Navíc kvalitní podpora celého systému - nabízíme také zákaznickou podporu a to v režimu, který si vyberete (až 24/7/365).

- 10 let tradice na českém trhu a bohaté reference - tým profesionálů a spokojení klienti.

Kontakt:

System4u, s.r.o.

Křížová 18, 603 00 Brno

Tel: +420 543 210 522

Email: info@system4u.com

Web: http://www.softwarepropravniky.cz

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum