Mobil

dTest: Air Telecom ztěžuje spotřebitelům odstupování od smluv

27. března 2015 - Smlouva s operátorem sjednaná doma nemusí mít dlouhého trvání. Pokud si to rozmyslíte, můžete od smlouvy do dvou týdnů odstoupit.

První česká aplikace pro Apple Watch

13. března 2015 - První česká mobilní aplikace pro Apple Watch je na světě. Jmenuje se App4Fest a vytvořila jí pražská společnost Ackee.

Špičková technologie IDOL 3

1. března 2015 - Chytrý telefon IDOL 3 společnosti ALCATEL ONETOUCH je vybaven nejlepšími komponentami a softwarem ve své třídě. Tyto komponenty a software byly vyvinuty ve spolupráci s partnery, kteří jsou lídry ve svých oborech.

dTest: Kvůli barevným linkám zaplatíte i za nahlášení poruchy vodovodu

19. února 2015 - Chcete po telefonu reklamovat vyúčtování elektřiny či plynu nebo ohlásit poruchu vodovodu? Za takový hovor můžete zaplatit desítky i stovky korun. Mnozí dodavatelé energií používají pro kontakt se zákazníky, včetně nahlášení poruch, zpoplatněné modré a bílé linky.

Skyfone mobile - levné volání a DSL internet bez závazků

23. ledna 2015 - Vyzkoušejte služby virtuálního mobilního operátora Skyfone mobile působícího v infrastruktuře sítě Vodafone.

dTest: Stop drahým osmičkám

23. ledna 2015 - Stále více společností používá jako kontaktní telefony takzvané bílé nebo modré linky. Tedy čísla, která začínají osmičkou, ale volání na ně nejenže není zdarma, ale navíc se ani nezapočítává do volných minut v tarifech operátorů.

COOP volání zdarma

Prvním operátorem, který nabízí minuty na telefonování zcela zdarma, je COOP Mobil. Ten nabízí odměny za nákup vybraných produktů v akci a slevy na volání za pravidelné nákupy.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum