Vyhlídkový let balónem

Bezpečnost, odbornost a profesionalita – základ dokonalého prožitku

Přemýšleli jste jak ozvláštnit svůj život, rádi byste darovali netradiční dárek svému partnerovi, chcete věnovat pozornost svým obchodním partnerům? Pak máte jedinečnou příležitost, objednejte si let balónem, jen dejte vědět, kde na vás máme počkat a v kolik hodin by vám to nejlépe vyhovovalo, a to celé vás přijde jen na pár kaček. TAK TAKHLE TO OPRAVDU NEFUNGUJE!

Vyberte si pro svůj let toho správného provozovatele Let balónem je záležitost vrcholné bezpečnosti a soustředění, pouze profesionální pilot s mnoha nalétanými hodinami a s letitými zkušenostmi je schopen zajistit vaše bezpečí a vrcholný zážitek, to vše za přísně daných povětrnostních a technických podmínek. V prvé řadě musí provozovatel vlastnit povolení Úřadu pro civilní letectví, musí mít dostatečné zkušenosti a musí mít ve svých obchodních podmínkách uvedeny záruky kvalitního letu.

CHADBALON – vyberte si vyhlídkový let

Konkrétní vyhlídkový let si vybíráte dle několika parametrů, které vám budou co nejvíce vyhovovat a splňovat vaše představy. Zvolíte si některou z nabízených lokalit, kde bude let proveden, zjistíte si jaké možnosti dopravy místo startu, rozmyslíte se nad druhem balónu, ve kterém byste svůj let nejraději uskutečnili a prohlédnete si přehled plánovaných vyhlídkových letů vámi vybraného balónu. Cenové relace vyhlídkového letu se mění podle druhu balónu a počtu osob, který zároveň s vámi let uskuteční. Každý typ balónu má omezen maximální počet osob, a tedy se rozhodně nemůže stát, že by byl balón přeplněn a vy byste z letu nic neměli.

Nabízíme let horkovzdušným balónem ve velmi pohodlném a bezpečném pasažérském koši pro 8 cestujících a pilota nebo si můžete vybrat klasický let malým VIP balónem pro 2-3 osoby a pilota. Doba letu je přibližně 50 až 90 minut s ohledem na vhodné místo přistání.

Vyberete si let, zakoupíte letenku a pak už vás čeká sraz účastníků na předem domluveném místě, odkud vás na místo startu dopravíme. Seznámíte se svým pilotem, posádkou i spolupasažéry. Zasvětíme vás do tajů celého letu a přiblížíme vám plán cesty. Let balónem obvykle probíhá ve výškách od 150 m do 300 m nad povrchem země, ale můžete se ocitnout i ve výškách daleko větších. Balón během celého letu sleduje doprovodné vozidlo, až na místo přistání. A pak už následuje balonářský křest a doprava zpět na místo srazu.

Celá akce je dopředu velmi pečlivě naplánovaná, žádná její součást se nedá uspíšit ani vynechat a je tedy nasnadě, že realizované vyhlídkové lety jsou individuálně plánovanými akcemi, které se nedají realizovat jako na běžícím páse. Mnohé společnosti, zvláště pak ty, kteří propagují své služby na slevových portálech, nabízejí těžko dosažitelné závazky, jak cenové, tak v počtu realizovaných letů.

VYBÍREJTE OBEZŘETNĚ FIRMU, KTERÉ SVĚŘUJETE SVÁ PŘÁNÍ

Mgr. Michal Kubát CHADBALON

Copyright © 2014 RETEL GROUP s.r.o.

Kontakt:

Mgr. Michal Kubát - M.K.C.

Svojšovická 2832/6, Praha 4, 141 00

tel: 777 207 592

tel: 777 276 628

email: info@chadbalon.cz

email: mkc@volny.cz

web: www.chadbalon.cz

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum