Škoda - zelený trikot

23. března 2015 - ŠKODA posiluje své angažmá v cyklistice

Nový oficiální partner Zeleného trikotu na Tour de France a na Vueltě. Partnerství trikotu v rámci sponzoringu obou závodů značkou ŠKODA. Zelený trikot: Cena pro nejlepšího sprintera.

Těsné spojení: ŠKODA je oficiálním partnerem Tour de France od roku 2004. Tradice: Úspěšná historie automobilky ŠKODA začala roku 1895 výrobou jízdních kol. Mladá Boleslav, 23. března 2015 – ŠKODA se stala novým oficiálním partnerem. Zeleného trikotu pro nejlepší sprintery Tour de France a závodu okolo Španělska (La Vuelta). ŠKODA dosud sponzorovala Bílý trikot pro nejlepšího juniora v Tour de France, ve Vueltě ŠKODA dosud nebyla partnerem žádného trikotu. Se sponzoringem Zeleného trikotu v obou závodech posílila česká automobilka své rozsáhlé mezinárodní cyklistické angažmá.

Již od roku 2004 je ŠKODA oficiálním partnerem, dodavatelem oficiálního vozu a oficiálním partnerem Bílého trikotu legendární Tour de France. Nyní mění ŠKODA partnerství Bílého trikotu v partnerství Zeleného trikotu. Závod okolo Španělska (La Vuelta) podporuje ŠKODA od roku 2011, doposud však bez partnerství trikotu.

„ŠKODA je pro mezinárodní cyklistiku silným a spolehlivým partnerem,“ říká Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO zodpovědný za oblast prodeje a marketingu. „Sponzorováním Zeleného trikotu Tour de France a Vuelty naše angažmá ještě zviditelníme, neboť intenzivní konkurenční boj o korunu sprinterů patří k absolutním vrcholům těchto závodů,“ dodává Eichhorn. Cyklistika je jedním z pilířů sponzorské strategie společnosti ŠKODA AUTO. Vedle Tour de France a Vuelty zahrnuje spolupráce dohodnutá s A.S.O. osm mezinárodních cyklistických závodů. Kromě toho ŠKODA sází také na podporu masové cyklistiky. Mimo jiné podporuje českou akci ‚Kolo pro život’ a akce ‚Ride London’ nebo berlínský ‚Velothon’.

Značka se k cyklistice hlásí i nad rámec běžného sponzoringu. Již několik let jsou jízdní kola a příslušné doplňky součásti širší nabídky produktů značky ŠKODA. Těsné spojení automobilky s cyklistikou má hluboké historické kořeny. U počátků podniku stála výroba jízdních kol, kterou založili zakladatelé automobilky Václav Laurin a Václav Klement v roce 1895.

Zdroj: ŠKODA AUTO

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum